Aydın Cafe İlaçlama

Pek çok insan gün içerisinde, kafa dağıtmak, arkadaşlarıyla vakit geçirmek, eğlemek, tanıştığı biri ile görüşmek, vb pek çok sebepten dolayı kafe de vakit geçirmektedir. Kafe seçerken genellikle ortamına, temizliğine ve hizmetine bakılmaktadır. Böcek ve haşerelerin bulunduğu bir kafenin müşteri sayısı oldukça düşük olacaktır. Bu sebep ile bir kafe işletmecisiyseniz ilk olarak kafenizin temizliğine ve hijyenine özen göstermelisiniz. Kafeniz açık alanda ise böcek ve haşeratların olma ihtimali çok daha fazladır. Bu sebeple yapılacak olan böcek ilaçlamaları kafenizin ortamına göre değişebilmektedir.

Kafenizin giderlerini kapalı tutmaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda kafenin mutfağında, ortamda açık besin bırakmamaya ve etraf da kırıntıların olmamasına dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz. Aydın böcek ve ilaçlama firmamızdan destek alarak bir yıl içerisinde tedbir amaçlı iki defa böcek ve haşerat ilaçlaması yaptırmalısınız. Genellikle yaz aylarına girerken ( mart – nisan) ve kış aylarına girerken ( eylül- ekim) ilaçlama yapılması çok daha uygundur. Belli periyotlarla yapılacak olan bu ilaçlamaların eğitim işi almış olan kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir aksi halde böcek ve haşerelerin sayısında azalmak yerine artış gözlenebilmektedir.

Aydın böcek ve haşere ilaçlama firması olarak sizlere eğitim işi almış ve ruhsatlı ekibimiz ile birlikte sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçlar ile belirli ilaçlama yöntemleri ile böcek ve haşerat ilaçlama işlemini yapmaktayız.