Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Jel Uygulama

Jel ilaçlama yöntemi, haşere mücadelesinde uygulanan tekniklerden en önemlisidir. Bu yöntemde ilaç, damlatma şeklinde ufak noktacıklar halinde sürülmektedir.

Devamını Gör

Kuş Kontrol

Kuşlar her ne kadar doğanın kendine özgü eşsiz canlıları olsalar da, yaşam alanları ve alışkanlıkları insanla kesiştiği andan itibaren ve insan hayatı üzerinde olumsuz etki yapmaya başlamasıyla birlikte, mücadele edilmesi gereken canlı türü sınıfına girmektedir.

Devamını Gör

Açık Alan Uygulama

Ev içerisine giren haşerelerin kaynağı bahçelerdir. Bahçe içerisindeki haşereler ilk başta ağaç ve bitkilere zarar vermektedir. Doğal ortamda yaşayan haşereler dolaylı olarak insan sağlığını tehdit etmektedir.

Devamını Gör

Uçan Haşere Kontrolü

Uçan haşere mücadelesinde kimyasal uygulamanın yetersiz ve etki sürecinin kısa olduğu alanlarda ilgili bakanlık denetimlerinde istenilen ve gıda mevzuatına uygun model yapışkanlı sinek tutucu cihazlarımız, özellikle market, perakende satış alanları ve küçük – orta boy gıda üretim alanlarında tercih edilmektedir.

Devamını Gör

Kemirgen Kontrolü

Kemirgen İstasyonu: Güvenli ve kolay kullanım amaçlanarak hazırlanmış kilit sistemi, sadece kendine özel anahtarıyla açıldığından kaza eseri şahısların ve hedef dışı canlıların toksit maddeye ulaşmasını engelleyen kemirgen istasyonları kullanılır.

Devamını Gör

Pulverize Uygulama

En fazla kullanılan ilaçlama yöntemleri arasında yer alan pulverize uygulama kapalı mekanlarda yapılabildiği gibi açık alanlarda da uygulanabilmektedir.

Devamını Gör

PVC Şerit Perde

Pvc Şerit Perde böldüğünüz alanı çevresel faktörlere karşı korur, soğuk hava, toz ve haşereyi önler, enerji tasarrufu ve araçlar için geçiş kolaylığı sağlar. PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmenliklere tam uygunluk taşır

Devamını Gör

Dezenfeksiyon

Mikroorganizmalar uygun ortamı buldukları zaman beslenerek çoğaldıklarının, toprak, hava, insan vücudu gibi ve tüm çevremizde yer aldıkları bilinmektedir. ULV Cihazı ile yapılan uygulama son derece ince püskürme tekniği ile oluşturulan dezenfektan sislemesidir.

Devamını Gör