Aydın Devlet Kurumu İlaçlama

Yaz ve kış aylarının gelmesi ile beraber Aydın ilinde böcek ve haşerelerin sayısında artış gözlemlenmektedir. Pek çok alandan gelebilen böcek ve haşerelerin ilaçlanması için Aydın böcek ve haşere ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. Böcek ve haşereleri gün içerisinde pek çok kapalı ve açık alanda görebilirsiniz. Bazen bazı durumlarda bu böcek ve haşereler artış göstermekte ve rahatsızlık verebilmektedir.

Devlet kurumlarında pek çok memur görev yapmaktadır. Resmi bir kurum olması sebebi ile oldukça temiz ve hijyen bir ortam olmak zorunda ve belli krallara uyulmak zorundadır. Fakat gerekli önlemler alınmadığı takdirde devlet kurumları böcek ve haşerelerin iştirasına uğrayabilmektedir. Bu önlemlerin başında devlet kurumlarında bulunan lavabo gider kapaklarının varsa mutfak gider kapaklarının ve diğer gider kapaklarının kapalı tutulması gelmektedir. Böcek ve haşereler açık olan gider kapaklarından çok rahat ve kolay bir şekilde devlet kurumlarına girebilirler.

Aydın böcek ve haşere ilaçlama firması olarak bir yıl içerisinde iki kez devlet kurumlarının böcek ilaçlamasını yaparak çeşitli yollarla devlet kurumuna girebilecek olan böcekleri uzaklaştırmaktayız. Yıl içerisinde yaptığımı bu ilaçlamalar genellikle yaz aylarına girerken (mart-nisan) ve kış aylarına girerken (eylül-ekim) aylarında yapılmaktadır. Böcek ve haşere ilaçlama hiç de kolay bir iş değildir bizler konusunda iş eğitimi almış ve ruhsatlı ekibimiz ile sizlere pek çok ilaçlama konusunda yardımcı olmaktayız.