Aydın Karınca İlaçlama

Karıncalar hayatımızın her yerinde karşılaştığımızı böcek türlerinden biridir. İnsanların yaşadığı alanlarda kolaylıkla bulunabilmektedir. Karıncalar masum gözükse de yeri geldiğinde oldukça ürkütücü hayvanlardır. Genellikle ev ve bahçelerimizde ortaya çıktıkları zaman bitkilere ve çiçeklere verebilecekleri zarar oldukça korkutucudur. Bunun en büyük , oldukça dayanıklı olmuş olan karıncaların pek çok hastalıkları ve bu hastalıkların mikroplarını taşımasıdır. Karıncaların istila etmiş oldukları mekânlarda, bu sebep ile hijyen yok denecek kadar azdır.

Bir diğer yandan ise karıncaların insanlara doğrudan herhangi bir zarar vermedikleri sanılmış olsa da aslında karıncalar insanlara ısırmak sureti bir takım küçük zararlar verebilmektedirler. Üstelik bu karınca ısırıkları kişilere karıncaların  taşıdıkları mikropları doğrudan aktarmaları sebebi ile vücudu alerjiye yatkın olmuş  olan kişiler de alerjik reaksiyon oluşturabilmeleri  sebebi ile pek çok tehlike yaratabilir.

Aydın böcek ve haşere ilaçlama firması olarak ev, işyeri, hastane, kafe, okul, restoran gibi pek çok alanda sizlere her türlü böcek ve haşerelerin ilaçlamasının yapılmasında yardımcı olmaktayız. Ruhsatlı ve iş eğitimi almış olan ekibimiz ile birlikte sağlık  bakanlığı tarafından onaylanmış böcek ilaçlarını kullanarak ilaçlama yapmaktayız.

Aydında da yaşıyorsanız ve karınca istilasına uğradıysanız.  Bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Yalnızca karıncalara tesir eden kokusuz ve çevreye duyarlı ilaçlar ile karıncaları evinizden, işyerinizden, kafenizden ya da uzaklaştırmak istediğiniz yer neresi ise oradan uzaklaştırarak sizlere garanti vereceğimiz bir hizmet sunmaktayız.