Aydın Otel İlaçlama

Oteller şehir dışına çıkan insanların, evlerinde kalamayan kişilerin ya da tatil amacı ile konaklama yapan kişilerin kalabileceği ev olarak kullanabileceği bir yerdir. Ev olarak kullanılan otellerin de en az bir ev kadar hijyen ve temiz olması gerekmektedir. Bu sebep ile her türlü temizlik ve böcek ilaçlama gibi önlemler alınmalıdır. Otelin bahçesi ve içi düzenli periyotlarla ilaçlanmalıdır.

Otelde bulunan mutfak giderlerinin, lavabo giderlerinin ve diğer giderlerin kapatılması ve bu giderlerden otele böcek ve haşerelerin girmesi ö önlenmelidir. Aynı zamanda otel mutfağında kırıntı olmaması ve besinlerin açıkta olmaması böcek ve haşerelerin uzak durması ve mutfakta otel iştirası olmaması için oldukça önemlidir.

Aydın böcek ve haşere ilaçlama firması olarak sizlere otel ilaçlamalarınızda gerekli işlemleri yapmakta yardım etmekte ve destek olmaktayız. Otelinizin bahçesini, mutfağını, odalarını ve depolarını ilaçlayarak müşterilerinize hem daha hijyen hem de daha temiz bir ortam sağlamanıza yardımcı olmaktayız.

Özellikle yaz aylarının ve kış aylarının gelişi ile beraber böcek ve haşerelerde oldukça büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bu böcek ve haşerelerin önüne geçebilmek için yılda en az iki kez yaz ve kış aylarına girerken ilaçlamalar yapılmalıdır. Aydın otellerine, evlerine, işyeri, hastane ve daha pek çok alana böcek ve haşere ilaçlama işlemi yaparak, daha hijyen ve çok daha sağlıklı alanlarda yaşamanızı sağlıyoruz.